Mevlid Kandili Mesajları

Mevlid Kandili Mesajları

Spread the love

Mevlid Kandili Mesajları…
Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’in (S.A.V) Doğduğu gece olan Rebiülevvel ayının 12.gecesi miladi olarak 7  Ekim Cuma gecesidir. Mevlid Kandili ile ilgili mesajlardan bir demet sunuyoruz….

Mevlid Kandili Mesajları

Umutlarımız gerçek mutluluklarımız daim kandiliniz mübarek olsun.

 

Kandiliniz mübarek olsun. Yüce Rabbim bütün dualarınızı kabul etsin.

 

Mevlid kandiliniz mübarek olsun! Kalpleriniz imanla dolsun! Hayırlı Kandiller…

 

Dualarımız bu gece eksik olmasın, kalplerimiz imanla dolsun, kandiliniz mübarek olsun!

 

 Nuruyla alemimizi Şereflendiren Peygamber Efendimizin (s.a.s) Şefaatine nail olmanız dileğiyle. Mevlit Kandiliniz Mübarek Olsun.

Mevlid Kandili Mesajları

Allah’ın aşkıyla yan bu gece, Mevlana gibi dön bu gece, secdeye varıp huzura erince, şu fakiri de an bu gece. Hayırlı kandiller!

 

Tövbe güvercini kalbe konsun af dalgalar saadetkervana gelip kapında dursun. Bütün melekler sizinle, dualarınız kabul Mevlit Kandilin Mübarek Olsun…

 

Gül bahçesine girenler gül olmasa da gül kokarlar, kâinatın en güzel gülünün kokusu üzerinizde olsun. Kandiliniz mübarek olsun.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Cuma Günü Mesajları

Allah hepimize Efendimiz’in (sas) şefkatiyle dünyaya bakabilmeyi nasip etsin. Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun.

 

Ey güzeller güzelinin geldiği bu gece gecelerin en güzelisin. Bu doğuş hepimizin doğuşu, bu gece her yer apaydın olsun. Mevlit Kandiliniz Mübarek Olsun…

Semanın kapılarının sonuna kadar açılıp rahmetin sağanak sağanak yağdığı böyle bir gecede düşen damlaların seni sırılsıklam etmesi dileğiyle kandilin mübarek olsun.

 

Gel ey Muhammed (SAV) bahardır, dualar ardında saklı, âminlerimiz vardır. Hacdan döner gibi, mevlitten iner gibi gel gel. Bekliyoruz yıllardır. Mevlit Kandilin Mübarek Olsun…

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Ara
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar yazı