Psikologlar Günü Mesajları

Psikologlar Günü Mesajları

Spread the love

Psikologlar Günü Kutlu Olsun

 

Happy Psychologist Day

 

10 Mayıs Psikologlar Günümüz Kutlu Olsun

 

Hayatımızın tüm dönemlerinde bize destek olan psikologlarımızın Psikologlar Günü kutlu olsun.

 

 İnsanı ilgi ile dinlemek insana en büyük ikramdır. 10 Mayıs Psikologlar Günü kutlu, mutlu olsun…

 

İnsan sağlığının korunmasında etkin bir rol üstlenen değerli psikologlarımızın, Psikologlar Günü kutlu olsun.

 

Ruh ve beden sağlığımızın korunması için çalışan değerli psikologlarımızın, Psikologlar Günü kutlu olsun

 

Emekle ,sabırla, insanların hayatlarına dokunan,  işini aşkla yapan bütün Psikologlar ve bu yola çıkmış bütün Psikolog adayları, günümüz kutlu olsun.

 

Pandemi sürecinde de kimseyi yalnız bırakmayan, herkesin sağlığı için çabalayan tüm psikologlarımızın Dünya Psikologlar Günü kutlu olsun!

 

Sigmund Freud’dan Albert Bandura’ya, Doğan Cüceloğlu’ndan Çiğdem Kağıtçıbaşı’dan Melanie Klein’e psikoloji bilimine katkı sunanların Psikologlar günü kutlu olsun.

 

Mesleğini hakkıyla yapan, etik ilkelerine sımsıkı bağlı, görevinin bilincinde olan her psikoloğun ve bu yoldaki psikolog adaylarının gününü kutlarız.

 

Mesleğimizi en ideal koşullarda icra edebileceğimiz, mesleki sınırlarımızın yasal düzenlemelerle korunduğu daha güzel 10 Mayıslar dileğiyle…10 Mayıs Psikologlar Günü kutlu olsun.

 

Ruhsal açıdan daha sağlıklı ve kendisiyle barışık bir toplum için özveriyle çalışan bütün Psikologlarımızın 10 Mayıs Psikologlar Günü’nü kutluyoruz.

 

Özür dilemek, sizin haksız olduğunuz manasına gelmez. Karşınızdaki insana verdiğiniz değerin, egonuzdan yüksek olduğunu gösterir. (Sigmund Freud) Psikologlar günü kutlu olsun.

 

Sabırla insanların hayatlarına dokunarak sağlıklı bir yaşam sürdürülebilmesi ve ruhsal hastalıkların önlenmesi için özveriyle çalışan Psikologlarımızın “10 Mayıs Psikologlar Günü’nü kutluyorum.

 

Psikologların Meslek Yasası’nın yürürlüğe konulduğu, psikolog unvanının mesleki hak ve yetkinliklerinin belirlenerek korunduğu, serbest çalışma şartlarının tanımlandığı günleri de görmek dileğiyle….10 Mayıs Psikologlar Günü kutlu olsun.

 

Mesleğe emek veren, işimizin ”insan ve sağlık” olduğu bilinciyle gerekli hassasiyeti göstererek hareket eden, etik ilkelere bağlı, insanlığa, değerlere ve mesleğine saygılı tüm meslektaşlarımın psikologlar günü kutlu olsun.

 

Congratulations to all the psychology community on Psychologist Day
May our unity continue to live forever, may we achieve our goals & serve the community in a better way. Happy Psychologist Day

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?