Dünya Elektrik-Elektronik Mühendisleri Günü Mesajları

Dünya Elektrik-Elektronik Mühendisleri Günü Mesajları

Spread the love

Her yıl Mayıs ayının 3 ünde kutlanan Dünya Elektrik-Elektronik Mühendisleri Günü, sosyal ve kültürel olarak meslektaşları birlik ve beraberlik içinde olması amacıyla kutlanan bir gündür.

3 Mayıs Dünya Elektrik-Elektronik Mühendisleri Günü 

Mühendislik; üretim, tasarruf, gelir ve en nihayetinde gelişmişlik demektir. Dünya Elektrik-Elektronik Mühendisleri Gününüz kutlu olsun.

 

İyi bir mühendis, kendini güncellemeyi bilen biridir. 3 Mayıs Dünya Elektrik-Elektronik Mühendisleri Günü kutlu olsun!

 

Ülkemiz ve dünyada tüm mühendislik dallarına verilen değerin artması dileğiyle 3 Mayıs Dünya Elektrik Elektronik Mühendisleri Günü kutlu olsun

 

Yenilik ve gelişimi beraberinde getiren çalışmalar sizlerin imzalarıyla hayata geçmeye devam ediyor. Dünya Elektrik Elektronik Mühendisleri Günü kutlu olsun.

Dünya Elektrik-Elektronik Mühendisleri Günü

Mühendislik, bilgi ve becerinin uzun soluklu elde edildiği ve üst düzey tecrübe gerektiren bir meslektir. 3 Mayıs Dünya Elektrik-Elektronik Mühendisleri Gününüzü kutlarım.

 

Kullandığımız telefonlardan karanlığı aydınlatan lambalara, hayatımızın her alanında izi olan elektrik elektronik mühendisleri ve adaylarının Dünya Elektrik Elektronik Mühendisleri Günü Kutlu Olsun!

 

Hayatımızı kolaylaştıran, bize vakit kazandıracak ürünler sayesinde yaşam kalitemizi artmasına vesile olan Elektrik-Elektronik Mühendislerinin Dünya Elektrik Elektronik Mühendisleri Günü’nü tebrik ederim.

 

Mühendislik, bilgi ve becerinin uzun soluklu elde edildiği ve üst düzey tecrübe gerektiren bir meslektir. 3 Mayıs Dünya Elektrik-Elektronik Mühendisleri Gününüzü kutlarım.

 

Bilimsel Bilgiyi Emek İle Yoğurarak Toplum Yararına Sunan, Geliştirdikleri Proje ve Fikirlerle Teknolojiye Öncülük Yapan, Hayata Verimlilik Katan Tüm Mühendis ve Mühendis Adaylarının Dünya Elektrik-Elektronik Mühendisleri Günü kutlu olsun!

 

Yaşamı kolaylaştıran, hayata verimlilik katan ve fikirleri ile her daim üretkenlik gösteren tüm mühendislerin ve mühendis adaylarının 3 Mayıs Dünya Elektrik-Elektronik Mühendisleri Günü kutlu olsun!

 

Sabah güne başlanmasından itibaren günün sona ermesine kadar geçen zaman diliminde karşımıza çıkan çoğu şey mühendislerimizin çalışmaları sonucu insanlığın hizmetine sunulan şeylerdir. 3 Mayıs Dünya Elektrik-Elektronik Mühendisleri Günü kutlu olsun!

 

Ülkemize bilişim ve teknoloji alanlarında güç katmayı, omuz vermeyi kendisine hedef edinen tüm mühendis ve aday mühendislere hayatlarında başarılar diliyor, 3 Mayıs Dünya Elektrik, Elektronik Mühendisleri Günü’nü yürekten tebrik ediyorum.

 

Meslekte geçirilen her bir yıl mühendislik binasına konan ek bir taş gibidir. Uzun yıllar hizmet etmiş ve hala da hizmet eden mühendisleri canı gönülden tebrik eder, bu vesileyle tüm mühendislerimizin 3 Mayıs Dünya Elektrik-Elektronik Mühendisleri Gününüzü kutlarım.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?