Dünya Veteriner Hekimler Günü Kutlama Mesajları

Dünya Veteriner Hekimler Günü Kutlama Mesajları

Spread the love

Sessiz dünyalara ses olan tüm Veteriner Hekimler Günü ‘nüz Kutlu Olsun!


 

Beşeri hekim insanı, veteriner hekim insanlığı tedavi eder.

 

Dünya Veteriner Hekimler Günü Kutlama Mesajları

25 Nisan Dünya Veteriner Hekimler Günü  kutlu olsun.

 

Sevgi, merhamet, şefkat ve fedakarlıklarla görevini yapan tüm veterinerlerin  Dünya Veteriner Hekimler Günü ‘nü kutlarım.

 

Var olan bütün hayatlara hizmet ederiz, çünkü biz VETERİNER HEKİMİZ. 25 Nisan Dünya Veteriner Hekimler Günümüz Kutlu olsun.

 

Hayvan sağlığı, hayvan refahı, gıda güvenilirliği ve halk sağlığının korunması kapsamında özveri ile çalışan değerli meslektaşlarımızın gününü tebrik ederiz.

 

Hangi şartlar altında olursa olsun, hayvan sağlığına ve insanlığa hizmet eden tüm veteriner hekimlerin ve veteriner hekim adaylarının Dünya Veteriner Hekimler Günü kutlu olsun.

 

Ağızsız dilsiz hayvan dostlarımızın yaşamına sağlığına onlara neyin var diye soramadan cevap alamadan katkı veren değerli tıp insanları gününüz kutlu olsun. İyi ki varsınız…

 

Veteriner hekimlerimize hayvan sağlığı, gıda güvenilirliği ve dolayısıyla insan sağlığına sundukları katkılar nedeniyle teşekkür ediyoruz. Dünya Veteriner Hekimler Günü  kutlu olsun

 

Merver Ansel, Yüzbaşı Kemal Cemil, Cengiz Aytmatov ve  Mehmet Akif Ersoy’un meslektaşları olan güzide mesleğin güzide temsilcileri Dünya Veteriner Hekimler Günü ‘nüz kutlu olsun…

 

Veteriner Hekimlerin olmadığı bir dünyada sokaklar da boş olurdu.D ünya sağlığı için mücadelesine azimle devam eden tüm veteriner hekimlerimizin “DÜNYA VETERİNER HEKİMLER GÜNÜ” kutlu olsun.

 

Sağlık hizmetleri adına görev yapan tüm veteriner hekimlerin, Dünya Veteriner Hekimler Günü’nü kutluyor, sağlık hizmetlerine sundukları katkılar nedeniyle teşekkür ediyor, meslek hayatlarında başarılar diliyorum.

World Veterinary Day Quotes and Messages

Yılın her döneminde özverili çalışmalar sergileyerek hayvan sağlığında ve hayvan hastalıkları ile mücadelede büyük emek sarf eden, sağlıklı gıdalarla beslenmemiz için bütün güçleriyle çalışan siz değerli veteriner hekimlerimizin “dünya veteriner hekimler gününü” kutlar sağlıklı ve başarılı günler dilerim.

 

Tarihi insanlık tarihi kadar eski bir mesleğin mensubu ve yaratılanı yaratandan dolayı sevmeyi öğütleyen bir inancın fertleri olarak özünde insanlara hizmet gerçeğini barındıran bu nezih mesleğin mensupları son nefes dahil olmak üzere bu görevlerini yerine getirmekten asla geri durmayacaklardır. Bu duygu ve düşüncelerle bütün meslektaşlarımın “Veteriner Hekimler Günü”nü kutluyor, sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?