Efsane Vali Recep Yazıcıoğlu Taziye Mesajları

Efsane Vali Recep Yazıcıoğlu Taziye Mesajları

Spread the love

Efsane Vali Recep Yazıcıoğlu Taziye Mesajları…
2 Haziran 1948 yılında Trabzon’un Köprübaşı ilçesinde dünyaya gelen Recep Yazıcıoğlu 8 Eylül 2003 tarihinde Ankara Altındağ mevkiinde elim bir trafik kazasında vefat etmiştir. Cenazesi Aydın’ın Söke ilçesinde 10 Eylül 2003’te toprağa verildi.

Tokat, Aydın, Erzincan ve Denizli eski valisi. Kişiliği ve görev yaptığı bölgelerde halka olan yakınlığı nedeniyle, sıra dışı fikirleri ve enerjisiyle, ayrıca bambaşka görüşleriyle Süper Vali olarak anıldı.

Vefat yıl dönümünde valimiz ile ilgili yayımlanan taziye mesajlarından bir derleme hazırladık….

Efsane Vali Recep Yazıcıoğlu Taziye Mesajları

Mekânın cennet olsun süper valim.

 

Vefatının 20. yılında merhum Valimiz Recep Yazıcıoğlu’nu rahmetle anıyoruz. Mekânı cennet olsun.

 

Takım elbise giymeyen, tebdili kıyafetle resmi kurumları ziyaret eden, vatan sevdalısı yiğit adam…. Rahmet ve dualarla anıyoruz.

 

Ömrünü aziz milletimize vakfeden kıymetli devlet adamı Recep Yazıcıoğlu’nu, vefatının yıl dönümünde saygıyla ve rahmetle anıyorum.

 

Yaşam tarzı, duruşu, insana bakış açısıyla her anlamda örnek olan Sayın Recep Yazıcıoğlu’nu vefat yıl dönümünde saygı ve rahmetle yâd ediyorum.

 

Sergilediği hizmet anlayışı ile milletimizin gönlünde taht kurmuş, Merhum Valimiz Recep Yazıcıoğlu’nu vefatının 20. yıl dönümünde rahmetle anıyoruz…

Efsane Vali Recep Yazıcıoğlu Taziye Mesajları

Mütevazı kişiliği ve sıra dışı fikirleriyle mülki idarede ve gönüllerde iz bırakan, efsane valimiz; Recep Yazıcıoğlu’nu vefatının 20. sene-i devriyesinde saygı ve rahmetle anıyoruz…

 

Milletimizin sevgisine mazhar olmuş örnek devlet insanı Recep Yazıcıoğlu’nu vefatının yıl dönümünde saygı ve rahmetle anıyorum. Mekânı cennet olsun.

 

Türkiye tarihine “Efsane Vali” olarak adını yazdıran, 20 yıl evvel elim bir trafik kazasında kaybettiğimiz Merhum Recep Yazıcıoğlu’nu vefat yıl dönümünde saygı ve rahmetle yâd ediyorum.

 

Vatanın, milletin adamı olabilmek zordu; onu başaran ADAM’DI.
Efsane Vali’miz Recep Yazıcıoğlu’nu vefatının 20’nci sene-i devriyesinde; Saygı, sevgi, minnet, rahmet ve dua ile anıyorum.

 

Vatanperverliği, kişiliği, çalışkanlığı ve icraatlarıyla siyasi tarihimizde unutulmayacak bir iz bırakmış
Recep Yazıcıoğlu’nu vefat yıl dönümünde özlem ve rahmetle anıyorum.
Mekânı cennet olsun!

 

O iyi insanlar, O güzel atlara binip çekip gittiler..
Seni unutmayacağız Koca Yürekli ADAM. Efsane vali Recep Yazıcıoğlu’nu vefatının 20. yılında saygı, sevgi, minnet ve rahmetle anıyorum.

 

Efsane Süper Vali Recep Yazıcıoğlu Valimizi Vefatının 18.yılında; Rahmet, özlem ve dua ile anıyoruz.
Mekânı cennet olsun.
At ölür meydan kalır; Yiğit ölür şan kalır.

 

Devletin şefkat ve merhamet elini milletinin sevgisiyle buluşturan ve milletinin gönlünde müstesna bir yer edinen örnek devlet adamı Recep Yazıcıoğlu’nun hayat hikâyesi ve vazife ahlâkı tüm gençlerimize örnektir.
Kıymetli valimizi vefat yıl dönümünde rahmet ve minnetle anıyorum

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın