Gaziler Günü Kutlama Mesajları

Gaziler Günü Kutlama Mesajları

Spread the love

Bu sene 101. yıl dönümünü kutlayacağımız Gaziler Günü ile ilgili kutlama mesajlarından bir demet hazırladık….

Gaziler Günü Kutlama Mesajları

Kahraman gaziler, gaziler gününüz kutlu olsun.

 

Bu vatan Şehitlerimiz ve Gazilerimizin omzunda yükseldi. Gaziler günü kutlu olsun!

 

Türk kahramanlığının sönmeyen meşaleleri Gazilerimizin günü kutlu olsun! Saygı ve şükranlarımızla…

 

Milletimiz ve vatanımız uğruna canlarını ortaya koyan aziz gazilerimizin 19 Eylül Gaziler Günü kutlu olsun…

 

Türk Milletinin bekası uğruna bedeller ödemiş kahraman gazilerimizin “ 19 Eylül Gaziler Günü” kutlu olsun.

 

Başta Gazi M. Kemal Atatürk olmak üzere Milli Mücadele gazilerimize ve terörle mücadele eden gazilerimize şükranlarımı sunuyorum.

 

Şanlı gazi, sana selam! Selam sana ey şüheda! Vatan için bizlerin de, Canlarımız olsun feda! 19 Eylül Gaziler Günü kutlu olsun

 

Bacağım, kolum, gözüm olmadan yaşayabilirim. “Ama vatanım olmadan yaşayamam.” diyen gazilerimiz vatan size minnettardır.

 

Bugün Mustafa Kemal ATATÜRK’E Mareşal Rütbesi ve Gazi Unvanı Verilişinin. 101.Yıl dönümü 19 Eylül Gaziler Günü kutlu olsun

 

Vatan sevdası ile bu topraklar için “Şahadet’e niyet ettik, gazilikle onurlandık” diyen kahramanların 19 Eylül Gaziler Günü’nü kutluyorum.

 

“Bu yurt baştan başa şehitler ve gaziler diyarıdır. Bu vatan bir boydan bir boya tunç heykeller otağıdır.” (Nihâl ATSIZ) 19 Eylül Gaziler Günü kutlu olsun.

 

Kahraman Askerimizin taşıdığı “GAZA” ruhu olduğu müddetçe, bütünlüğümüze ve milli birliğimize kast eԁenlerin kirli emelleri asla gerçekleşmeyecektir. Gaziler Gününüz Kutlu Olsun.

 

Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, Malazgirt‘ten Kıbrıs Barış Harekâtı’na, terörle mücadele eden güvenlik güçlerimize… Bu milletin, bu devletin bekası için yüreğini ortaya koymuş bütün gazilerimizi minnet ve şükranla anıyor, Gaziler Günü’nü tebrik ediyorum.

 

Millete Anadolu kapılarını açan, üç kıta уeԁi iklimԁe hakimiyet kurԁuran… Çanakkale’de ve İstiklal Savaşında tüm уokluk ve imkansızlıklara rağmen vatanına, bayrağına ve istiklaline sahip çıkmasını sağlaуan ruha; Şehitlerimize ve Gazilerimize şükranlarımı sunuyorum.

 

Gaziler günü vesilesiyle, başta ebedi başkomutanımız Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, bayraklaşan vatan topraklarının bütünlüğü, devletimizin bekası, milletimizin birlik ve kardeşliği uğrunda canını ortaya koyan kahraman silah arkadaşlarımız, emniyet mensuplarımız ve korucularımızı, aziz hatıraları önünde saygıyla eğildiğimiz şehitlerimizi ve sonsuzluk yolculuğuna çıkmış kahraman gazilerimizi rahmetle anıyor; tedavileri devam eden fedakarlık timsali gazilerimize acil şifalar diliyor; hayatta olan gazilerimize, şehitlerimizin ve gazilerimizin değerli aile fertlerine şükranlarımı ve saygılarımı sunuyorum.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

Ara