Sağlık Çalışanlarına Teşekkür Mesajları

Sağlık Çalışanlarına Teşekkür Mesajları

Spread the love

Çin’de ortaya çıkıp tüm dünyaya yayılan yeni tip korona virüs nedeniyle aralıksız çalışmalarını sürdüren sağlık çalışanlarına destek için tüm TÜRKİYE saat 21.00’da balkonlar ve camlara çıkarak alkışlarla destek verdi. Milletçe bir dakika boyunca ıslıklar çalarak sağlık çalışanlarını alkışladı. Trafikteki sürücülerde kornalara basarak sağlık çalışanlarını destekledi. Bizde bu teşekkür mesajlarını değerli sağlık personelimiz için derledik.


 

Beni Türk doktorlarına emanet ediniz.

Mustafa Kemal Atatürk

 

Her zaman kalbimiz sizinle iyi ki varsınız..

 

Tüm Sağlık çalışanlarımıza minnettarız, yüreğinize sağlık..

 

Sabahlara kadar alkışlasak hakkınız ödenmez. İyi ki varsınız.

 

Tüm doktor ve sağlık çalışanlarımıza yoğun emekleri için teşekkür ediyoruz.

 

Günlerdir özveriyle çalışan tüm sağlık çalışanlarımızı ayakta alkışlıyoruz.

 

Bizim için görev yapan tüm sağlık çalışanlarımıza bu zorlu günlerde kolaylıklar diliyorum.

 

Bugün binlerce sağlık emekçisi canı pahasına görevi başında. Onlara gönül borcumuz var.

 

Canını, sağlığını hiçe sayıp hizmet veren tüm sağlık çalışanlarımıza sonsuz teşekkürler. Minnettarız

 

Büyük risk altında gecesini gündüzüne katarak fedakârca hizmet veren sağlık çalışanlarımızı kutluyor ve alkışlıyoruz.

 

Dünya çapında doktorlarımız ve dünyaya örnek olacak şekilde sağlık çalışanlarına sahip çıkan bir halkımız var. Teşekkürler

 

Yaşadığımız bu zor dönemde ülkemizde hayatın devamını sağlamak için başta sağlık çalışanları olmak üzere emek veren herkese teşekkürler…

 

İçinden geçtiğimiz bu zor zamanlarda olağanüstü bir çaba ile çalışan tüm doktor ve sağlık personelimize sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

 

Göstermiş olduğunuz özveri, fedakarlık için, alnınızdan dökülen her damla ter, kalbinizden gelen o muhteşem sevgi ve merhamet için sonsuz Teşekkürler. İyiki Varsınız…

 

İnsanların camdan bakınca bile tedirgin olduğu şu dönemde hastanelerde canla başla bu virüsün üstesinden gelmek için çalışan tüm sağlık çalışanlarımıza teşekkürler. İyi ki varsınız…

 

Bu zorlu süreçte hiç bir fedakarlıktan kaçınmayan, ön saflarda yer alan başta hekimlerimiz olmak üzere tüm sağlık sektörüne, eczacılarımıza sonsuz teşekkürler ediyoruz. İyi ki varsınız.

 

Tüm dünyanın zorlu bir süreçten geçtiği şu günlerde kahramanca ve fedakarca görevini yaparak tüm milletimize can veren sağlık çalışanlarımıza teşekkür ediyoruz. Hakkınız ödenmez.

 

Vatan müdafaasının sadece cephede olmadığını kahramanlıklarıyla ve özverileriyle bugün bir kez daha gösteren  Corona Virüsü ile mücadelemizin kahramanlarına teşekkür ediyor ve yürekten alkışlıyorum.

 

Sağlık hizmetinin en ağır yükünü çeken temizlik görevlisinden laborantına görüntüleme teknisyenine hemşiresinden hasta bakıcısına pratisyen hekiminden uzman doktoruna tüm sağlık emekçilerimizi bu günlerdeki yoğun çalışmalarından dolayı ayakta alkışlıyorum.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın