Babalar Günü Mesajları

Babalar Günü Mesajları

Spread the love

Her yıl Haziran ayının 3. Haftasının Pazar günü Dünyanın birçok ülkesinde Babalar Günü olarak kutlanmaktadır. Bu sene 19 Haziran Pazar günü Babalar Günü’dür.

Bu önemli gün ile ilgili kutlama mesajlarından bir derleme hazırladık…

Babalar Günü Mesajları

Gözümün nuru, canım babam babalar günün kutlu olsun.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kayınpedere Babalar Günü Mesajları

Sarsılmaz kalemizin büyük kralı, Babalar Günün kutlu olsun!

 

Senin çocuğun olmaktan gurur duyuyorum. Babalar Günün kutlu olsun!

 

Kahramanım ve her konuda örnek aldığım rol modelim, Babalar Günün kutlu olsun!

 

Babalar günün kutlu olsun dünyanın en iyi, en yakışıklı babası. Seni çok ama çok seviyorum.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kızından Babaya Babalar Günü Mesajları

Hayata gözlerimizi açtığımız andan itibaren bize kahramanlık yapan bütün babaların babalar günü kutlu olsun.

 

  Yaşı kaç olursa olsun enerji ve yaşama sevincinden hiçbir şey kaybetmeyen bütün babaların babalar günü kutlu olsun.

 

Evlatlarının arkasında dağ gibi yükselen başta Aziz Şehitlerimizin babaları olmak üzere tüm babaların Babalar Gününü tebrik ederim.

 

Ailemizin bir tanesi… Ne yapsam, yine babalık hakkını ödeyemem, benim canım babam. Hasret içinde seni kucaklıyorum ve yanaklarından öpüyorum.

 

Sen güçlü bir çınar gibisin. Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dünyayı bile fethedebilirim. Çünkü bana hep güç veriyorsun… Babalar Günü’n kutlu olsun.

 

  Hayata gözlerimi açar açmaz beni sevgisiyle karşılayan ve bunu bugüne kadar başarıyla sürdüren canım babam bugün senin günün, babalar günün kutlu olsun.

Cesaretin, şefkatin, fedakarlığın ve kahramanlığın timsali başta şehit ve gazilerimizin babaları olmak üzere tüm babaların “Babalar Günü” kutlu olsun…

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Vefat Eden Babalar İçin Sözler ve Mesajlar

Benzemez hiçbir şeye bu sevgi. Ne şiir yeter anlatmaya, ne yürek yeter bunu sığdırmaya. Sana kısaca Seni her şeyden çok seviyorum canım babam demek istiyorum. Babalar günün kutlu olsun babam.

 

Mutlu bir birey mutlu bir ebeveyn ile var olur. Evlatlarını mutlu bireyler haline getirip onları bu şekilde yetiştiren ve hayata hazırlayan güçlü babaların balar günü kutlu olsun.

 

Kelimelerle anlatılamayan fedakârlık ve karşılıksız sevgiyi tarif et desen bana herhalde sadece “BABA” derdim. Babalar Günü’n kutlu olsun canım babacığım.

 

Benim için her zaman orada olduğunu bildiğim için, bana doğru yolu gösterdiğin için, bana zor geldiğinde, ben bile kendime inanmazken bana inandığın için, sürekli hayal kurmaya teşvik ettiğin ve bana her zaman ilham kaynağı olduğun için… Kısacası benim için yaptığın her şey için teşekkürler baba. Babalar Günü’n kutlu olsun!

 

Baba, sen benim kahramanımsın, çünkü bütün hayatım boyunca orada benim için bekliyordun. Sen benim en iyi arkadaşım ve sırdaşımsın. İyi ve kötü zamanlarda ne söyleyeceğini bilir, her gün öğrettiklerinle beni hala şaşırtırsın. Sadece benim için değil, tüm ailemiz için kahramansın. Seni tüm kalbimle seviyorum. Babalar Günü’n kutlu olsun!

 

Başta şehit babalarımız olmak üzere ailesi için her türlü fedakârlığa göğüs geren, çocuklarının geleceği için özveriyle çaba harcayan, koruyup kollayan tüm babaların Babalar Günü’nü kutluyor, hayatta olmayan babalarımızı rahmetle anıyorum.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Ara
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar yazı