Vefat Eden Babalar İçin Sözler ve Mesajlar

Vefat Eden Babalar İçin Sözler ve Mesajlar

Spread the love

Vefat Eden Babalar İçin Sözler ve Mesajlar…
Bu yazımızda vefat eden kıymetli babalarımız için söylenmiş birbirinden anlamlı sözleri ve babalar günü mesajları derledik. Tüm Babaların Rabbim mekanını cennet eylesin geride kalanlarına da sabır ihsan eylesin…

Vefat Eden Babalar İçin Sözler ve Mesajlar

Ölmüş olsan da beni duy baba bu sene de babalar gününü kutlarım.

 

Babanın ne iyisi olur, ne de kötüsü , en kötüsü babasız yaşamaktır.

 

Bugün hayatımdaki her şeyde senin imzan var canım babam. Allah mekânını cennet eylesin.

 

Bir baba öldü mü bir insan ölmez, bir hayatın neşesi ölür, mutluluğu yıkılır ve birliği bozulur.

 

Seni bir daha görememek acı verse de bana, elimi uzatıp tutamasam da her daim kalbimdesin canım babam.

 

Bak baba bende senin gibi baba oldum. Bende evlatlarımı senin gibi yetiştireceğim. Onlara dedeniz böyle yapıyordu diyeceğim.

 

Benim babam dünyalara sığmayacak kadar büyük yürekli, iyi kalpli, merhametli bir adamdı. Benim babam her zaman kalbimde yaşayacak.

 

Bak baba bugün babalar günü yani senin günün ben yine senin yanındayım, hemen başucundayım. Babalar günün kutlu olsun canım babam.

 

Hiçbir dil senin özlemini anlatacak kadar güçlü değil. Hiçbir yürek bu acıyı kaldırabilecek kadar güçlü değil. Babalar gününü sensiz kutluyoruz bir kez daha baba.  

 

Sen aramızdan ayrılalı yıllar oldu ama ben hala alışmadım senin yokluğuna, sanki kapı çaldığında sen gelecekmişsin gibi, bir telefon çaldığında sen arıyormuşsun gibi seni hiç unutmadım Canım Babam.

 

Allah’ım biz evlatları olarak babamdan razıydık. Sende ondan razı ol. Onu cennetinde ağırla Ya Rabbim. Canım babam nur içinde yat. Babalar günün kutlu olsun

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Baba İle İlgili Sözler

Babalar günün kutlu olsun babacım. Mezarında nur içinde yat, mekânın cennet olsun, komşun Peygamber efendimiz olsun. Dualarımız her zaman seninle canım babam Ruhun şad olsun.

 

Babasız babalar günü geçirmek sorun değil zaten her gün yok bir gün olmaması acıtmaz da gözümüze soka soka babalarıyla olmasalar keşke mutlu aile tabloları ciğerlerimi söküyor nefes alamıyorum.

 

Gel baba ben 3 yaşımda olayım sen 35 elimden tut parka gidelim. Yatağıma yatır masal anlat saçımı okşa. Bir gece gel baba bir gündüz veya sabah saat 5 de gel hiç gitmemişsin gibi affederim baba hiç gitmemişsin gibi.

 

Hep söylerdin babam okşayıp saçını seni sevmeye doymadan, senin mutluluğunu görmeden, göçüp gidersem bu dünyadan, dua et, mezarımın başucuna gel yeter derdin canım. Babam ben her gün geliyorum senin yanına babam.

 

Tek vazgeçilmezimsin canım babam, seni çok özledim. Benim artık babalar günüm yok, benim artık elimden tutacak, gülen gözleriyle gözlerime bakacak, yavrum deyip boynuma sarılacak bir babam yok. Seni çok özledim Babalar günün kutlu olsun canım babam.

 

Derdimi, neşemi, hüznümü paylaşabildiğim tek insandın. Ben şimdi kime gideyim.Koca yürekli güzel babam. Yokluğunda bir babalar günü daha geçiriyorum. Seni çok ama çok özledim Babalar günün kutlu olsun!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kızından Babaya Babalar Günü Mesajları

Nasıl anne sevgisi kutsalsa; Bir o kadar yücedir baba duygusu. Önce filizlenir körpe yürekte sevgisi. Sonra bire bin veren başak olur yaprak olur dal olur çiçek olur renk olur koku olur bahar olur. Öyle bir yerleşir ki yüreğe; Yürek asil yürek ol…

Happy Fathers Day Quotes Pictures

Ne çok yormuşuz birbirimizi. ne çok hatalar yaptın baba ve ben ne çoğuna tanık oldum. ne çok kırgınım sana, kızgınım da aslında ama onu bi kenara bırakıyorum şu anda, hem de uzun zaman sonra ilk kez. ah be baba, var olduğunu söylediğin o sevgini sinirinin ardına saklamasaydın keşke, keşke biraz görebilseydim, keşke büyürken ilk önce babam tarafından sevildiğime daha doğrusu sevilmeye layık olduğuma inanabilseydim de yanlış adamların karşısında kendimi bu kadar değersiz görmeseydim.

 

Ve en kötüsü de neydi biliyor musun baba? Seninle ilgili herhangi bir şeyi konuşurken bile boğazım düğümleniyor ağlıyorum hemen. En güçsüz olduğum konu sensin. Bugün yine seni hatırlattılar bana. Kızma hemen. Unutmamıştım tabi ki seni. Sadece kafamı dağıtmaya çalışıyordum. Biraz rahatlamaya ihtiyacım vardı baba. Yoksa çıkmıyorsun ki aklımdan. Her zaman, nerede olursam olayım, ne yaparsam yapayım sen de yanımda oluyorsun. Sen hiç yalnız bırakmıyorsun ki beni. Sana olan özlemimi sordular. Özlem? Özlem, ayrıldığın bir şeye duyulur. Biz seninle hiç bir araya gelemedik ki baba. Hiç biz olamadık ki, ayrılalım. Özlem değil bu, hasret var baba. Çünkü ben ilk nefesimden beri sana hasret yaşıyorum. Keşke özleyebilseydim seni. Seni özlemeye bile hasretim. Ne zormuş bu hasret denilen şey. İnsanın içini yakıyor, bir şeyler alıyor yüreğinden. Hem seni özlemek de çok güzel olurdu. İçinde sen olan her şey güzel oluyor baba. Ölüme de hasretim baba. Sana kavuşturacak beni. Ölüm sana yakışmadı ama o bile seninle güzel. Sen ne güzel bir şeysin baba. Sen beni var eden en güzel şeysin baba. Sen olmasan da, iyi ki varsın ve ben seni çok seviyorum canım BABAM…

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Ara
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar yazı