Kızından Babaya Babalar Günü Mesajları

Kızından Babaya Babalar Günü Mesajları

Spread the love

Kızından Babaya Babalar Günü Mesajları

Bazı süper kahramanlar pelerin giymez! Harika bir gün geçir Süpermen! Babalar Günün kutlu olsun! Biricik kızın…

 

Allah seni başımızdan hiç eksik etmesin. Babalar günün kutlu olsun, gül yüzlü babam. Seni çok seviyorum. Kızın…

 

Sınırsız bir sevgi, anlatılmaz bir sevgiyle beni seven babam, sana layık olmak için yaşıyorum. Seni seven biricik kızın…

 

Babacığım, Babalar Günü’nde ellerinden doya doya öper, bu özel gününü kutlarım. Seni çok ama çok seviyorum. Kızın.

 

Bugün başardığım ve elde edebildiğim her şeyde senin payın var. Babalar günün kutlu olsun… Seni çok seven biricik Kuzun.

 

Baba yeri dolmaz bir çınardır, gölgesi bile yeter. Sen bizim çınarımızsın canım babam. Babalar günün kutlu olsun babacığım. Seni çok seven kızın.

 

Ailemizin çınarı ve kanatlarının arasına alarak bizi sarıp sarmalayan canım babamın Babalar Gününü kutlarım. Seni çok seven prensesin.

 

Baba; Ironman kadar zeki, Hulk kadar güçlü, Süpermen kadar hızlı ve Batman kadar cesursun. Sen benim en sevdiğim, süper kahramansın. Babalar Günün kutlu olsun! Kızın…

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Amcaya Babalar Günü Mesajları

Seni ne kadar sevdiğimi ifade etmek için herhangi bir dilde yeterli kelime yok. Babalar Günün kutlu olsun! Seni dünyalardan daha çok seven biricik kızın.

 

Ne zaman bir şüphe duysam ya da bir tavsiyeye ihtiyacım olsa, hala aklıma gelen ilk kişi sensin babacığım. Babalar Günün kutlu olsun! Seni çok seven biricik Kuzun.

 

Dünyanın en tontiş, en nazik, en centilmen, en yakışıklı, en cesur, en hoş görülü babasına sesleniyorum; Seni Çok Seviyorum Babacığım…. Seni çok seven prensesin.

 

Dünyaya geldim beni heyecanla karşıladın, ilk sözcüklerimi seninle söyledim, okullu oldum elimden tuttun. Evlendim en büyük destekçim sendin. İyi ki varsın babacığım babalar günün kutlu olsun.

Kızından Babaya Babalar Günü Mesajları

Beni her zaman yıldızlara ulaşmaya teşvik ettin ve her şeyin mümkün olabileceğini ben senden öğrendim. Sen benim vazgeçilmezimsin Canım babam, yakışıklım. Babalar Günün kutlu olsun!

 

Biricik babacığım, ailemizin tatlı ve kocaman yüreğiyle en cesur olanı sensin… Seni özlemle kucaklıyorum. Yerini asla kimse dolduramaz. İyi ki varsın. Babalar günün kutlu olsun canım babam. Biricik Kızın!

 

Benim başarı reçetem, babamın her zaman söylediği bir şeye dayanır: Hiçbir zaman bir başkasından daha iyi olmaya çalışmayacaksın, ama hiçbir zaman elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışmaktan da vazgeçmeyeceksin. Canım babam babalar günün kutlu olsun Senden hala öğreneceği çok şey olan Biricik kızın.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Ara
Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar yazı