Dünya Sağlık Günü Mesajları

Dünya Sağlık Günü Mesajları

Spread the love

Dünya Sağlık Günü Mesajları…Sağlıklı yaşam, her insanın doğumuyla birlikte elde ettiği ve insan olmaktan dolayı kazandığı bir haktır. Sağlık kavramı hayatımızda hiç bir kavramla değiştirilemez ve ölçülemez. Sağlıklı toplumlar için öncelikle toplumun en küçük yapı taşı bireyin sağlıklı olması gerekir. Bireyler sağlıklı olduğunda toplumlar da sağlıklı olur. Bu duygu ve düşüncelerle, sağlık hizmetlerinin yürütülmesinde fedakârca görev yapan Bütün Sağlık Çalışanlarımızın ‘’ 7 Nisan Dünya Sağlık Günü’’ nü kutlar, sağlıklı ve mutlu günler dilerim…

Dünya Sağlık Günü Mesajları

Sağlıktan büyük zenginlik yoktur. Dünya Sağlık Günü kutlu olsun.

 

Yaşamı sevin, sağlığınıza dikkat edin. Dünya Sağlık Günü kutlu olsun.

 

En değerli hazinemiz sağlığımızdır. 7 Nisan Dünya Sağlık Günü’nüz kutlu olsun.

 

Yaşamanın ve yaşatmanın önemini bir kez daha hatırlatıyor, Dünya Sağlık Gününü kutluyoruz.

 

Mutlu bireyler ve toplumlar olmamız için gereken ilk şart; sağlıklı olmak. Herkese sağlıklı ve mutlu bir yaşam diliyoruz.

 

Hastalandığımızda, yaralandığımızda yanlarına koştuğumuz sağlık çalışanlarının Dünya Sağlık Günü günleri kutlu olsun.

Herkese hastalanmadan önce sağlığın kıymetini bilmesini, hastalığa yakalananlara ise acil şifalar diliyor,  Dünya Sağlık Gününüzü kutluyorum.

 

Yaşadığımız çevre, soluduğumuz hava, içtiğimiz su ve yediklerimiz sağlığımız üzerinde etkili. Bilinçlenerek daha sağlıklı bir dünya yaratabiliriz.

 

Nitelikli bir toplumun temel yapı taşını sağlıklı nesiller oluşturur. Tüm sağlık çalışanlarımızın ve toplumumuzun Dünya Sağlık Günü Kutlu Olsun.

 

Sağlıklı bir bünye, sahip olduğumuz en önemli zenginliktir. Sağlığımızı korumanın önemini hatırlatarak tüm sağlık sektörü çalışanlarının Dünya Sağlık Günü’nü kutlarız.

 

“Sağlık, vücutları sağlam olanların başına konmuş bir taçtır, onu yalnız hastaların gözü görür.”(Hz.Muhammed ) 7 Nisan Dünya Sağlık Günümüz Kutlu Olsun.

 

Dünya Sağlık Günü ve Sağlık Haftası’nı kutluyor, tüm yurttaşlarımızı kendisinden başlayarak toplum sağlığı için çaba göstermeye çağırıyor, herkese sağlıklı bir yaşam diliyorum.

Dünya Sağlık Günü nün de Allah tan hastalara şifalar diliyorum Bizleri sağlıklı bedenler de yaratığı içinde şükrediyorum Dünya Sağlık Gününüz kutlu olsun saygı ve muhabbetle

 

Sağlıklı yaşam, her insanın doğumuyla birlikte elde ettiği ve insan olmaktan dolayı kazandığı bir haktır. Herkes sağlıklı bir yaşam hakkına sahiptir. Dünya Sağlık Gününüzü kutluyorum.

 

Çocuklarımız için ancak sağlıklı yaşam ortamları sağlayabildiğimiz oranda geleceğimizin şekillendirileceği bilinciyle tüm insanlığın ve halkımızın Dünya Sağlık Gününü kutlarım.

 

Hayalleriniz, hedefleriniz, aşklarınız… Hayatta sizi ayakta tutan her ne varsa hepsinin ana kaynağı, sağlığınız! Başta tüm sağlık çalışanları olmak üzere hepimizin Dünya Sağlık Günü kutlu olsun!

 

İhtiyarlık gelmeden, gençliğin, Hastalık gelmeden, sıhhatin, Fakirlik gelmeden, zenginliğin, Meşguliyet gelmeden, boş vaktin, Ölüm gelmeden, hayatın. Önemi verilmez Dünya Sağlık Günü kutlu olsun.

 

Kilo vermenin en iyi yolu sağlıklı beslenmek. Az miktarlarda yemek ve daha aktif bir yaşam tarzına geçmek; daha çok enerji harcamanıza neden olacağından size daha sağlıklı bir hayatın kapılarını açacak. Dünya Sağlık Günü kutlu olsun.

 

Sağlıklı yaşam, her insanın doğumuyla birlikte elde ettiği bir haktır. Sağlığımızın kıymetini bilelim, toplumun sağlığı bireylerin sağlıklı olmasıyla mümkündür. Sağlığımızın daim olmasını temenni ediyor, hastalarımıza ise acil şifalar diliyorum. Dünya Sağlık Günü kutlu olsun.

Ruhsal sıkıntılarımız, stres, öfke, bastırılan duygular zihinsel ve bedensel hastalıklar olarak olarak karşımıza çıkıyor. Bilinçaltına ne ekersek hayatımızda onu yaşıyoruz. Hem bedensel hem ruhsal olarak arınma sağlamamız gerekli. Sağlık ve huzur dilerim. Dünya Sağlık Günü kutlu olsun.

 

Sağlığımızı, hayatımızı emanet ettiğimiz, kutsal mesleklerini en iyi şekilde yerine getiren hekimlerimizin, tüm sağlık personellerinin ve sosyal güvenlik çalışanlarının Dünya Sağlık Günü’nü ve Sosyal Güvenlik Haftası’nı kutlar, fedakâr ve özverili gayretlerinden dolayı teşekkür eder, sevgi ve saygılarımı sunarım.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?